Наш Магазин

Компанія Westagromarket

Була заснована як сімейна компанія в 2020 році. Основною метою Westagromarket є забезпечення доступу наших клієнтів до найсучасніших світових розробок в насінництві та генетиці рослин таких компаній як Nunhems, Bejo, Syngentа, Clause, Hazera, Enza Zaden, Rijk Zwaan, Садиба, Традиція, АгроВест, Riva, Агроном, та ін.. Системи удобрення Yara, Van Iperen, Оsmocote, SIARKOPOL та ін. Засобів захисту рослин BASF, Bayer, Syngenta, Самміт Агро, Штефес, АХТ, Сімейний Сад, SBN, Protect Garden, ProtectON, та ін.. Поряд з традиційними хімічними методами ми особливий акцент робимо на органічні та біологічні напрямки в рослинництві, так завдяки партнерству з компанією Агрітема, що є офіційним представником в Україні канадської компанії LALLEMAND що займає лідируючі світові позиції з виробництва бактеріальних продуктів, ми вже сьогодні пропонуємо Вам фосфоромобілізуючі бактерії Райс Пі, ciркомобілізуючі Біобуст, Азотофіксуюючі Агрібактер та Різофікс та ін.. Поєднання цих інновацій в єдину технологію, надасть Вам можливість відчути задоволення від того що Ви робите та мати впевненість в кінцевому результаті.

Розташування

Поряд з агронапрямком завдяки вигідному географічному розташуванню ( 50.45213, 25.81031) наша компанія 28.12.2020 року стала одним з 9 офіційних дилерів заводу Прагматек. Завод з виробництва автопричепів був заснований в 2009 році в Україні Польською компанією ТА-NО. Сьогодні асортимент компанії Прагматек здатний задовільнити найсміливіші очікування споживача, при цьому якість продукції відповідає світовим вимогам стандартизації та безпеки. Крім того ми готові приймати замовлення на виготовлення причіпного обладнання під  Ваші особисті розміри.

Ровиток механізації серед сільського населення надає запит на причіпне обладнання до міні такторів та мотоблоків. Таким чином в 2021 році ми підписали дилерську угоду з відчизняним заводом Агромоторсервіс  , асортимент продуції якого окрім сільськогосподарського обладанання також включає в себе причепи до тракторів та автомобілів які сьогодні і продукцією яка оптимально балансує в собі доступну ціну та високу якість.

В світі який невпинно розвивається все більш важливою стає логістика, в Україні безумовним логістичним лідером є компанія НОВА ПОШТА. Для зручності наших клієнтів та односельчан ми підписали контракт про співпрацю з компанією НОВА ПОШТА, на надаємо сервіс з отримання та відправки вантажів до 30кг на території нашого магазину в с. Привільне вул. Дубенська 27а

Наша Продукція

Широкий асортимент насіння відомих брендів

Господарські товари